Wyszukaj w ofercie

Znajdź dowolny numer

Znajdź w opisach

znalezione dla numeru: 91135293901 PORSCHE

Klocki hamulcowe SAAB 900 80-87 tył /bez czujnika/

kod towaru: 2000906 (2000906) producent: TEXTAR

PLNnettobrutto
detal.36,5945,01
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)

jednostka: kpl.

Numery OE

MarkaNumer
ALFA ROMEO10514260040225
ALFA ROMEO10526260030025
ALFA ROMEO10526260030030
ALFA ROMEO10548260030130
ALFA ROMEO60712608
ALFA ROMEO60714404
ALFA ROMEO60723585
AUDI1BM698151B
BMW34211103209
BMW34211103322
BMW34211103746
CITROEN424891
CITROEN425179
DAF502808
DAF892349
OPEL1605120
OPEL1605121
OPEL1605147
OPEL1605148
OPEL1605204
OPEL1605706
OPEL1605707
OPEL90297400
OPEL95515503
PORSCHE90135191213
PORSCHE90135196335
PORSCHE90135296301
PORSCHE90135296337
PORSCHE90135299700
PORSCHE91135293901
SAAB8910499
SAAB8961856
SAAB8993230
SAAB8993297
SAAB8994832
SAAB8994980
SAAB9101916
SAAB9102716
VAG311698151A
VOLVO3100021
VOLVO3343838
VW1BM698151A
VW1BM698151B
VW311698151
VW311698151A
VW311698151B
VW311698151D

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
A.B.S.360101
BREMBOP06001
MINTEXMDB1012
OPTIMAL9149
PAGIDT0455
REMSA00700
ROADHOUSE200700
TEXTARTX0167
TRWGDB102

Cechy produktu

CechaWartość
ALLEGRO42
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE SAAB 900 80-87 PRZÓD /BOSCH/

kod towaru: BOS 0986460101 (0 986 460 101) producent: BOSCH

PLNnettobrutto
detal.42,0651,73
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Klocki hamulcowe VW 1500-1600 65-71

kod towaru: BRE P06001 (P 06 001) producent: BREMBO

PLNnettobrutto
detal.83,09102,20
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO