Towary w wyprzedaży

Producent:MINTEX

KLOCKI HAMULCOWE PEUGEOT,VW,VOLVO,BM

kod towaru: MDB1022 (MDB1022) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.32,5240,00
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

PEUGEOT,VW,VOLVO,BMW 5 73-78
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE DAIHATSU,TOYOTA,NIS

kod towaru: MDB1051 (MDB1051) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.36,5945,01
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

DAIHATSU,TOYOTA,NISSAN

Numery OE

MarkaNumer
NISSAN41060M0801
NISSAN41060M0125
TOYOTA0449110150
TOYOTA0446521010
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE ASCONA B/KADET

kod towaru: MDB1099 (MDB1099) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.41,5251,07
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

OPEL ASCONA B/KADETT C/REKORD,BMW 3

Numery OE

MarkaNumer
ALFA ROMEO60778315
ALFA ROMEO60728434
ALFA ROMEO60728433
BMW34211121524
BMW34111118517
BMW34111117352
BMW34111117002
FIAT60778315
FIAT60728434
JAGUARJLM11685
OPEL1605291
OPEL1605300
OPEL1605301
OPEL1605317
OPEL1605321
OPEL1605398
OPEL1605556
OPEL1605557
OPEL1605587
OPEL1605713
OPEL1605714
OPEL1605715
OPEL1605796
OPEL90297402
OPEL90297411
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE MAZDA 626 78-83

kod towaru: MDB1157 (MDB1157) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.43,0752,98
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M4

jednostka: szt.

MAZDA 626 78-83

Numery OE

MarkaNumer
MAZDA817349280
MAZDA817349280A
MAZDA817349280B
MAZDA817349280C
MAZDA817449280
MAZDA817549280
MAZDA8175492809A
MAZDA81Y43328Z
MAZDA81Y43328Z9A
MAZDA824049280A
MAZDA824049280B
MAZDA82Y03328Z
MAZDA82Y03328Z9A
MAZDAG00149280
MITSUBISHI824049280C
MITSUBISHIG001492809Z
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE

kod towaru: MDB1166 (MDB1166) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.56,0868,98
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

SUBARU

Numery OE

MarkaNumer
DAIHATSU0449114150000
DAIHATSU0449187107000
SUBARU725191074
SUBARU725191075
SUBARU725191083
TOYOTA0446512070
TOYOTA0446512270
TOYOTA0446512410
TOYOTA0446650050
TOYOTA0449112130
TOYOTA0449112160
TOYOTA0449112161
TOYOTA0449112260
TOYOTA0449112261
TOYOTA0449250011
TOYOTA0449250020
TOYOTA446650010
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE VW /PASSAT -83

kod towaru: MDB1168 (MDB1168) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.42,8252,67
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

VW GOLF/PASSAT -83 (19,7MM)
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE VW /PASSAT -83

kod towaru: MDB1169 (MDB1169) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.37,9346,65
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

VW GOLF/PASSAT -83 (15,3MM)
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE DAIHATSU,TOYOTA

kod towaru: MDB1193 (MDB1193) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.49,5360,92
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

DAIHATSU,TOYOTA

Numery OE

MarkaNumer
TOYOTA0446512070
TOYOTA0446512080
TOYOTA0446512270
TOYOTA0446512410
TOYOTA0449112160
TOYOTA0449112161
TOYOTA0449112190
TOYOTA0449112191
TOYOTA0449112260
TOYOTA0449112261
TOYOTA0449114120
TOYOTA0449114141
TOYOTA0449114142
TOYOTA0449114143
TOYOTA0449114150
TOYOTA0449114151
TOYOTA446512470
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE VAUXHALL -82,ALFA

kod towaru: MDB1235 (MDB1235) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.48,7860,00
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

VAUXHALL -82,ALFA,BMW,OPEL

Numery OE

MarkaNumer
OPEL1605238
OPEL1605239
OPEL1605431
OPEL1605433
OPEL1605516
OPEL1605533
OPEL1605716
OPEL1605717
OPEL1605718
OPEL1605722
OPEL90297419
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KLOCKI HAMULCOWE PEUGEOT 505 82-91

kod towaru: MDB1315 (MDB1315) producent: MINTEX

PLNnettobrutto
detal.39,8949,06
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

PEUGEOT 505 82-91,RENAULT 5,TALBOT TAGORA Z CZ

Numery OE

MarkaNumer
CITROEN424514
CITROEN425021
CITROEN425023
CITROEN425025
PEUGEOT424514
PEUGEOT424821
PEUGEOT424837
PEUGEOT424838
PEUGEOT424879
PEUGEOT424881
PEUGEOT425021
PEUGEOT425023
PEUGEOT425025
RENAULT6000004729
RENAULT6000004734
RENAULT6000061026
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO