Towary w wyprzedaży

Producent:MAGNETI MARELLI

AMORTYZATOR FIAT 500 07- PL

kod towaru: MMA 1953GL (351953070200) producent: MAGNETI MARELLI

PLNnettobrutto
detal.146,34180,00
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
FIAT50708673
FIAT50709077
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

BENDIKS ROZRUSZNIKA ALFA ROMEO (GM 1641)

kod towaru: MMA AMB0217 (940113020217) producent: MAGNETI MARELLI

PLNnettobrutto
detal.42,2852,00
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Prostownik alternatora FORD

kod towaru: MMA AMP1570 (940016157000) producent: MAGNETI MARELLI

PLNnettobrutto
detal.60,0073,80
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

90A BOSCH

Numery OE

MarkaNumer
HITACHI139456

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
AS-PLUD11820ARC
AS-PLRTF39847
AS-PL9123369023
AS-PL9123310048
AS-PL0123320067
AS-PL0123320050
AS-PL0123310055
AS-PL0123310054
AS-PL0123310050
AS-PL0123310048
AS-PL0123310023
AS-PL0120310048
AS-PL0120310023
BOSCH1127319570
BOSCH1127319569
GHIBAUDIPRP582
HC-CARGO137507
MAGNETI MARELLI940038223010
MOBILETRONRB-105H
POWERMAX1112926
POWERMAX81112926
WAIIBR570
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

ZAWOREK DO KLIMATYZACJI STANDARDOWY

kod towaru: MMW 007950024190 (MMW 007950024190) producent: MAGNETI MARELLI

PLNnettobrutto
detal.1,391,71
Dostępność
Łódź>5
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Nie podlega zwrotom.
Pokaż w TecDoc Ukryj

Zaworek do klimatyzacji jra 21,55 x 7,8mm

kod towaru: MMW 007950024430 (MMW 007950024430) producent: MAGNETI MARELLI

PLNnettobrutto
detal.4,325,31
Dostępność
Łódź>5
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: kpl.

ZAWOREK VOLVO PEUGEOT 20 X 7 MM
Pokaż w TecDoc Ukryj

Zaworek do klimatyzacji hf 20 x 7mm

kod towaru: MMW 007950024440 (MMW 007950024440) producent: MAGNETI MARELLI

PLNnettobrutto
detal.2,963,64
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: kpl.

Nie podlega zwrotom.
Pokaż w TecDoc Ukryj

Zaworek do klimatyzacji vw, gm 18,7 x 6,0 mm

kod towaru: MMW 007950024460 (007950024460) producent: MAGNETI MARELLI

PLNnettobrutto
detal.4,115,06
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M2 do 17.50 (jutro)
M1(ekspres)
M3

jednostka: kpl.

ZAWOREK VOLVO PEUGEOT 20 X 7 MM (5SZT)
Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO