Towary w wyprzedaży

Producent:LOBRO

Osłona przegubu AUDI

kod towaru: GKN 300472 (300472) producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.39,0247,99
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Pokaż w TecDoc Ukryj

Półoś napędowa RENAULT -L/P (kaucja - patrz uwagi)

kod towaru: GKN 301859 (301859) producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.241,01296,44
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

kaucja 65,04 PLN netto

Numery OE

MarkaNumer
RENAULT7701498955
RENAULT7701351172
RENAULT7701349769
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Półoś napędowa CITROEN/FIAT/PEUGEOT -L (kaucja - patrz uwagi)

kod towaru: GKN 303046 (303046) producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.348,61428,79
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

kaucja 65,04 PLN netto

Numery OE

MarkaNumer
CITROEN3272.J1
CITROEN3272J6
CITROEN3272J5
CITROEN32727K
FIAT1463107080
PEUGEOT3272J6
PEUGEOT3272J5
PEUGEOT32727K
PEUGEOT3272.J1
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Półoś napędowa RENAULT -L (kaucja - patrz uwagi)

kod towaru: GKN 303076 (303076) producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.211,38260,00
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

kaucja 65,04 PLN netto

Numery OE

MarkaNumer
RENAULT7701352596
RENAULT7700873311
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

WKŁAD REGENERACYJNY

kod towaru: GKN 303152_REG producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.140,00172,20
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Ukryj

Osłona przegubu CITROEN/PEUGEOT

kod towaru: GKN 303256 (303256) producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.41,7451,34
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Przegub napędowy (komplet) DAEWOO

kod towaru: GKN 305302 (305302) producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.80,4999,00
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
DAEWOO96483138
DAEWOO96348791
DAEWOO96348790
DAEWOO96225970
DAEWOO96225969
DAEWOO96183139
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

KRZYŻAK 27*70 TRANPORTER

kod towaru: GKN U-213 producent: LOBRO

PLNnettobrutto
detal.204,87251,99
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

27 X 70 SYNCRO

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO