Towary w wyprzedaży

Producent:HITACHI

REGULATOR NAPIĘCIA 28V 65A

kod towaru: HUC 130311 (130311) producent: HITACHI

PLNnettobrutto
detal.48,7860,00
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

FORD VOLVO MERCEDES/BOSCH,ISKRA,LUCAS/

Numery OE

MarkaNumer
DAF0102746
DAF102746
DAF249264
FIAT477973
FIAT477976
FIAT477979
FIAT82243312
FIAT82294110
FORD11635831
HANOMAG2945680M1
HANOMAG774935167
HENSCHEL0922716
IVECO477973
IVECO477976
IVECO477979
KASSBOHRER7423013000
KHD0114440747
KHD1161178
KHD12153804
KHD2404414
KHD2921682
KHDB25N92117J
KHDS1H7615
KHDN92117TI
LANCIA82243312
LANCIA82294110
MAN51256017029
MAN51256017036
MAN51256017041
MAN51256017046
MAN30535010001
MAN81256010008
MAN81256010014
MAN81256016007
MERCEDES-BENZA0011547006
MERCEDES-BENZA0011548106
MERCEDES-BENZA0011549106
MERCEDES-BENZA0021540506
MERCEDES-BENZA0021544806
MERCEDES-BENZQ74230130000
MERCEDES-BENZ0011547006
MERCEDES-BENZ0011548106
MERCEDES-BENZ0011549106
MERCEDES-BENZ0021540506
MERCEDES-BENZ0021544806
RENAULT7701008802
SCANIA225662
STEYR610090021
VOLVO870864
VOLVO241630
VOLVO249264
VOLVO1578141
VOLVO102746

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BOSCH0192003014
BOSCH0192033001
BOSCH0192033002
BOSCH0192033004
BOSCH9120080062
BOSCH9120080071
BOSCH9120080074
BOSCH9120080082
CASE IHE087947C
HATZ40101600
HELLAAERB33
HERTH+BUSS ELPARTS35003010
INTERMOTOR61680
INTERN. HARVESTER3055449R91
INTERN. HARVESTER3132862R1
LETRIKA11125026
LETRIKA11125105
LETRIKAAER2907
LETRIKAAER3002
LIEBHERR6000094
LIEBHERR6912707
LUCAS ELECTRICAL21931016
LUCAS ELECTRICALNCB407
MAGNETI MARELLI000094038002
MAGNETI MARELLI64800004
MAGNETI MARELLI940038002
MAGNETI MARELLI940038002010
MOBILETRONVRB1993
MONARK82933004
MOTEURS BAUDOUIN.S.A77727930F
MTU21540506
MWM605711120002
MWM905711110013
MWM11846770001
MWM11869790002
MWM011846770001
MWM011869790002
MWM01186979002
MWM305711100002
POCLAINF0041589
POCLAINJ0041523
PUCH7101090090
SNVI0026563107
VALEO102746
WEHRLE&S55033004
WEHRLE&S55033005
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Czujnik ABS BMW

kod towaru: HUC 131506 (131506) producent: HITACHI

PLNnettobrutto
detal.105,69130,00
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
BMW34526752682
BMW34526792896
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

MODUŁ ZAPŁONOWY IM-B16/UNIPOINT/

kod towaru: HUC 138007 (138007) producent: HITACHI

PLNnettobrutto
detal.53,6666,00
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Prostownik alternatora 25A

kod towaru: HUC 139556 (139556) producent: HITACHI

PLNnettobrutto
detal.63,4177,99
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

VW AUDI , Ograniczenia producenta: OE VALEO MOTOROLA

Numery OE

MarkaNumer
AUDI036903359J
VW036903359J

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
AS-PL1117685
AS-PL1117687
AS-PL2541221
AS-PL2541222
AS-PL2541395
AS-PL2541396
AS-PL2541402
AS-PL2541435
AS-PL2541438
AS-PL2541439
AS-PL2541441
AS-PL2541442
AS-PL2541645
AS-PL2940300
AS-PL2940301
AS-PL2940302
AS-PL2940303
AS-PL2940304
AS-PL2940305
AS-PL2940306
AS-PL2940307
AS-PL2940308
AS-PL2940309
AS-PL2940310
AS-PL2940311
AS-PL2940363
AS-PL2940365
AS-PL2940367
AS-PL2940369
AS-PL2940371
AS-PL2940373
AS-PL2940375
AS-PL2941293
AS-PL436191
AS-PL436192
AS-PL436193
AS-PL436296
AS-PL436368
AS-PL436369
AS-PL436370
AS-PL436399
AS-PL436400
AS-PLA13E02
AS-PLA13E03
AS-PLA13E04
AS-PLA13E05
AS-PLA13E06
AS-PLA13E07
AS-PLA13E08
AS-PLA13E09
AS-PLA13E10
AS-PLA13E11
AS-PLA13E12
AS-PLA13E13
AS-PLA13E21
AS-PLA13E22
AS-PLA13E39
AS-PLA13E41
AS-PLA13E43
AS-PLA13E45
AS-PLA13E47
AS-PLA13E48
AS-PLA13E49
AS-PLA13E54
AS-PLA13E58
AS-PLA13N33
AS-PLCQ1080092
AS-PLRTF49411
CARGO132938
HC-CARGO132938
HUCO139556
LAUBERCQ1080092
LUCASUBB502
MAGNETI MARELLI940038293
MOBILETRONRT-10H
MOTOROLA2523321
RS1107-018RS
TRANSPOMER109
VALEO341410
VALEO940677
WAI31-9427
WAIMER109
WOODAUTORTF49411
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO