Towary w wyprzedaży

Producent:FEBI BILSTEIN

(!)Tuleja wahacza

kod towaru: FEB 01838 (01838) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.8,1910,07
Dostępność
Łódź>5
Pabianice2
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

ASTRA VECTRA A ŚR.12MM

Numery OE

MarkaNumer
GENERAL MOTORS090288232
GENERAL MOTORS090373263
GENERAL MOTORS090373778
GENERAL MOTORS90288232
GENERAL MOTORS90373263
GENERAL MOTORS90373778
OPEL00352 300
OPEL00352 346
OPEL00352 351
OPEL0352 300
OPEL0352 346
OPEL0352 351
OPEL352 300
OPEL352 346
OPEL352 351
VAUXHALL90288232
VAUXHALL90373263
VAUXHALL90373778

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
A.B.S.270076
A.B.S.270215
AUTOMEGA3003520300
AUTOMEGA3003520346
AUTOMEGA3003520351
DELPHITD248W
DENCKERMANND300054
FEBI BILSTEIN1838
IMPERGOM1844
IMPERGOM31313
KAMOKA8800027
KAMOKA8800079
LEMFORDER12228 01
LEMFORDER26564 01
MAXGEAR72-1175
METALCAUCHO00982
MONROEL24809
MOOGOP-SB-1376
QUINTON HAZELLEMS1864
QUINTON HAZELLEMS8118
QUINTON HAZELLEMS8126
RTS017-00322
RUVILLE985322
RUVILLE985362
SASIC9001643
SASIC9001765
SIDEM809603
SWAG40 60 0006
SWAG40 60 0022
TOPRAN200 495
TRWJBU133
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Poduszka gaźnika

kod towaru: FEB 02884 (02884) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.52,8565,01
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

KADETT 1.8, ASCONA C 1.8, VECTRA 1.8 NR.ORYG.0850 912

Numery OE

MarkaNumer
GENERAL MOTORS090284095
GENERAL MOTORS90284095
OPEL00850 912
OPEL0850 912
OPEL850 912
VAUXHALL90284095
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Tarcza hamulcowa VECTRA A 88-92 tył

kod towaru: FEB 04525 (04525) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.55,2867,99
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

zamawiać po 2 szt.

24.0110-0144

Numery OE

MarkaNumer
GENERAL MOTORS090348319
GENERAL MOTORS90348319
OPEL00569 204
OPEL0569 204
OPEL569 204
VAUXHALL90348319
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompka spryskiwacza FORD

kod towaru: FEB 06171 (06171) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.36,7845,24
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

FIESTA, ESCORT

Numery OE

MarkaNumer
FORD6 084 227
FORD6 085 824
FORD6 088 269
FORD6 120 440
FORD6 140 949
FORD6 156 960
FORD USA83BB17K624AA
FORD USA83BB17K624BA
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

POPYCHACZ ZAWORÓW FORD

kod towaru: FEB 06722 (06722) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.16,1819,90
Dostępność
Łódź>5
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

ESCORT 92-, MONDEO 93-96 1.6I-2.0I ZETEC

Numery OE

MarkaNumer
FORD1 003 734
FORD1 007 308
FORD1 037 330
FORD1 037 331
FORD6 783 246
FORD6 783 247
FORD6 804 674
FORD6 945 586
FORD USA938M6500A1B
FORD USA938M6500A1D
FORD USA938M6500A1E
FORD USA938M6500A2B
FORD USA938M6500A2E
FORD USA938M6500A2F

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
AEFOL123
AJUSA85002700
AUTEX955046
AUTOMEGA130010910
BGAHL5370
BGAHL6314
CAMPROCP41109
ET ENGINETEAMZH0059
FAI AUTOPARTSBFS128
FAI AUTOPARTSBFS84
FAI AUTOPARTSBFS84S
FEBI BILSTEIN6722
FRECCIAPI 06-0003
IJS GROUP16-1025
INA420 0034 10
IPD45-4041
KOLBENSCHMIDT50007597
MAXGEAR17-0038
RUVILLE265205
STELLOX20-00534-SX
TOPRAN300 080
WILMINK GROUPWG1017853
WILMINK GROUPWG1097337
WILMINK GROUPWG1156391
WILMINK GROUPWG1170649
WILMINK GROUPWG1172060
WILMINK GROUPWG1430294
WILMINK GROUPWG1490735
WILMINK GROUPWG1763453
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

(!)Sworzeń wahacza MITSUBISHI

kod towaru: FEB 15069 (15069) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.118,03145,18
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
MITSUBISHIMB831038
MITSUBISHIMR296270

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
A.B.S.220162
ASHIKA73-05-523R
DELPHITC833
DENCKERMANND110188
JAPANPARTSBJ-523R
JAPKO73523R
KAMOKA9972187
LEMFORDER15281 01
LEMFORDER15281 02
MAXGEAR72-1578
MONROEL42507
MOOGMI-BJ-104247
NIPPARTSJ4875003
QUINTON HAZELLQSJ9288S
RTS93-09721-1
RUVILLE917323
SIDEM72187
STARLINE82.24.710
STARLINE82.24.712
SWAG80 78 0002
TRWJBJ176
YAMATOJ15009YMT
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

(!)Zestaw naprawczy wahacza VOLVO

kod towaru: FEB 15426 (15426) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.46,7257,47
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

850 91-96, S70/V70 97-00

Numery OE

MarkaNumer
VOLVO271631

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
A.B.S.270643
DELPHITD401W
IMPERGOM32545
KAMOKA8800109
LEMFORDER22652 01
MAXGEAR72-1564
MONROEL27809
MOOGVV-RK-8416
MOOGVV-SB-2321
NIPPARTSN4235015
QUINTON HAZELLEMS8091
RUVILLE986503
SIDEM867611 SET
STARLINE44.28.740
SWAG55 60 0015
TRWJBU528
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Poduszka silnika

kod towaru: FEB 17443 (17443) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.186,02228,80
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

PRZÓD LEWA VECTRA B 2,0DI/DTI 2,2

Numery OE

MarkaNumer
GENERAL MOTORS090497969
GENERAL MOTORS90497969
OPEL00684 684
OPEL0684 684
OPEL684 684
VAUXHALL90497969
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Olej przekładniowy DEXRON III/DEXRON III-G

kod towaru: FEB 17546 (17546) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.21,9426,99
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

MERCEDES czerwony

Numery OE

MarkaNumer
BMW83 22 9 407 858
MERCEDES-BENZ001 989 07 03
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

(!)Łącznik stabilizatora PEUGEOT

kod towaru: FEB 19071 (19071) producent: FEBI BILSTEIN

PLNnettobrutto
detal.40,1249,35
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

/ TYLNY PRAWY/ 605, 607

Numery OE

MarkaNumer
PEUGEOT5178.18
PEUGEOT5178.22
PEUGEOT5178.31
PEUGEOT5178.44

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
A.B.S.260243
AUTOMEGA305178044
DELPHITC1113
DENCKERMANND140261
IMPERGOM36373
LEMFORDER30626 01
METALCAUCHO04961
MONROEL28600
MONROEL28601
MOOGPE-DS-6905
QUINTON HAZELLQLS1761S
RTS97-90755-1
RUVILLE915943
SASIC1785315
SIDEM53662
SWAG62 91 9071
TOPRAN722 543
TRWJTS290
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO