Towary w wyprzedaży

Producent:DOLZ

Pompa płynu chłodniczego LJM

kod towaru: 500203 (S152) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.105,30129,52
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

FIAT131,132 2.O2,5D/IVECODAILY2.5TD90-QCP2112
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa płynu chłodniczego LJM

kod towaru: 500205 (F118) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.66,9082,29
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

FORDESC0.91.11.370-79/CAPRI1.370-80 QCP730

Numery OE

MarkaNumer
FORD1487478
FORD5005054
FORD5020717
FORD6041801
FORD691F8501CA
FORDA790X8591EBA
FORDD1FZ8501B
FORDDORY8501A
FORDEPW730
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa płynu chłodniczego LJM

kod towaru: 500215 (F120) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.117,49144,51
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

FORDSCOR.GRAN2.8I85-/SIER2.0V684- QCP2495

Numery OE

MarkaNumer
FORD5011746
FORD5011846
FORD5026076
FORD85TF8505AA
FORD92TX8591DA
FORDA830X8591CTA
FORDEPW64
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa płynu chłodniczego LJM

kod towaru: 500227 (S123) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.169,85208,92
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

FIATSTRA1.7D81-83/SEATIBI,CRON1.7D85-92QCP2333

Numery OE

MarkaNumer
FIAT4364117
FIAT5984047
SEATSE700032000A

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
RUVILLE65833
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa płynu chłodniczego FORD ESCORT 1.6D LJM

kod towaru: 500240 (F115) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.75,1892,47
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

FORD ESCORT 1.6D 82-89

Numery OE

MarkaNumer
FORD1233208
FORD5011013
FORD5012322
FORD5023817
FORDA830X8591TA
FORDA840X8591JA
FORDEPW61
FORDEPW65

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
RUVILLE65244
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa płynu chłodniczego RENAULT 5 R1221 LJM

kod towaru: 500258 (R130) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.142,90175,77
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

RENAULT 5 R1221 0.85 800B1B 72-85

Numery OE

MarkaNumer
RENAULT7701457451
RENAULT7701461174
RENAULT7701508975
RENAULT7701509721

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
VALEO506337
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa wody OPEL LJM

kod towaru: 500300 (O105) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.72,0088,56
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

OPEL CORSA 1.3 82-93/KADETT 1.3 79-87

Numery OE

MarkaNumer
OPEL1334004
OPEL1334023
OPEL1334070
OPEL90076952
OPEL90183273
OPEL90325659
OPEL90349241
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa płynu chłodniczego 1.7D/TD LJM

kod towaru: 500390 producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.61,6075,77
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

OPEL ASTRA 1.7D/TD/1.8I/2.0I OE:1334050

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
DOLZO138
Zamienniki i towary powiązane Ukryj

Pompa płynu chłodniczego RENAULT 18,FUEGO LJM

kod towaru: 500391 (R161) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.99,45122,32
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

RENAULT 18/FUEGO 1.4 83-86,VOLVO 340 1.4 -91

Numery OE

MarkaNumer
RENAULT7701462389
RENAULT7701466421
VOLVO3287335
VOLVO32873358
VOLVO3344250
VOLVO33442500

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
LPRWP0051
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Pompa płynu chłodniczego RENAULT SAFRANE LJM

kod towaru: 500408 (R165) producent: DOLZ

PLNnettobrutto
detal.77,4095,20
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

RENAULT SAFRANE 2.1TD J8S(-M92501) 4/92-

Numery OE

MarkaNumer
RENAULT7701466778

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
RUVILLE65536
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO