Towary w wyprzedaży

Producent:DENSO

ŚWIECA ŻAROWA

kod towaru: DEN DG-302 (DG-302) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.55,2867,99
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak
M4
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

HONDA CIVIC 1.7 TD 02-

Numery OE

MarkaNumer
HONDA12291PLZD00
ISUZU8973899050
ISUZU8972108182
OE12291-PLZ-D00
OE1214035
OPEL97358626
OPEL1214301
OPEL1214063
OPEL1214062
OPEL1214035
VAUXHALL97389905
VAUXHALL97358626
VAUXHALL97210818
VAUXHALL93187927

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
JAPKO1402
JAPKOCP51
JAPKODG-302
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Świeca żarowa (DENSO) ceramiczna

kod towaru: DEN DG-304 (DG-304) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.55,2867,99
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M4
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
NISSAN1106557J00
NISSAN110655C900
OE11065-57J00

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BERUGN 102
BERU0100226513
BOSCH0 250 312 002
CHAMPIONCH600/002
CHAMPIONCH600
JAPKOCP02
JAPKO1117
NGKCY52
NGK3017
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA VW AUDI SKODA S

kod towaru: DEN DMA-0200 (DMA-0200) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.313,17385,20
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Świeca iskrowa

kod towaru: DEN SK20RP13 (SK20R-P13) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.35,2943,41
Dostępność
Łódź4
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3
M4

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
TOYOTA9091901212
TOYOTA9008091159
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO