Towary w wyprzedaży

Producent:DENSO

Kompresor klimatyzacji OPEL CORSA D

kod towaru: DEN DCP20021 (DCP20021) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.723,18889,51
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Charakterystyka produktuWięcej >>

Numery OE

MarkaNumer
OPEL6854091
OPEL6854102

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
AVA QUALITY COOLINGOLK418
DENSO248300-1840
DENSO447190-5040
DENSO447260-0360
DENSODCP20021003D
GENERAL MOTORS55701200
GENERAL MOTORS5E527520
GENERAL MOTORS93190812
HELLA8FK 351 114-091
HELLA8FK 351 114-591
NRF32588
NRF32588G
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

ŚWIECA ŻAROWA

kod towaru: DEN DG-302 (DG-302) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.55,2867,99
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak
M4
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

HONDA CIVIC 1.7 TD 02-

Numery OE

MarkaNumer
HONDA12291PLZD00
ISUZU8972108182
ISUZU8973899050
OE1214035
OE12291-PLZ-D00
OPEL1214035
OPEL1214062
OPEL1214063
OPEL1214301
OPEL97358626
VAUXHALL93187927
VAUXHALL97210818
VAUXHALL97358626
VAUXHALL97389905

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
JAPKO1402
JAPKOCP51
JAPKODG-302
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Świeca żarowa (DENSO) ceramiczna

kod towaru: DEN DG-304 (DG-304) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.55,2867,99
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M4
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
NISSAN1106557J00
NISSAN110655C900
OE11065-57J00

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BERU0100226513
BERUGN 102
BOSCH0 250 312 002
CHAMPIONCH600
CHAMPIONCH600/002
JAPKO1117
JAPKOCP02
NGK3017
NGKCY52
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA VW AUDI SKODA S

kod towaru: DEN DMA-0200 (DMA-0200) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.313,17385,20
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Świeca iskrowa

kod towaru: DEN SK20RP13 (SK20R-P13) producent: DENSO

PLNnettobrutto
detal.35,2943,41
Dostępność
Łódź4
Pabianicebrak
Milionowabrak
M1(ekspres)
M3
M4

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
TOYOTA9008091159
TOYOTA9091901212
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO