Towary w wyprzedaży

Producent:ASHIKA

Szczęki hamulcowe tył TOYOTA /KASHIYAMA/

kod towaru: 05-02350 (55-02-251) producent: ASHIKA

PLNnettobrutto
detal.47,8858,89
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak
M4

jednostka: szt.

CELICA,COROLLA,YARIS [JAP] HAM.RĘCZNY

Numery OE

MarkaNumer
OE04495-52010
TOYOTA0449552010
TOYOTA0449552120
TOYOTA04495-59010

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
A.B.S.9258
ASHUKID082-17
FERODOFSB644
FMSI-VERBANDS754-1518
JAPANPARTSGF-251AF
JAPKO55251
KAISHINK2350
KAVO PARTSBS-9937
MDRMRS-2251
METELLI53-0436
MK KASHIYAMAK2350
NIPPARTSN3506024
TRUSTING115.306
TRWGS8723

Cechy produktu

CechaWartość
AKTUALIZACJA CEN2016-01-08 15:30
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Drążek kierowniczy TOYOTA

kod towaru: 103-02-202 (103-02-202) producent: ASHIKA

PLNnettobrutto
detal.30,8937,99
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

TOYOTA COROLLA 1.3-1.8D 83-87,CARINA II (_T15_)

Numery OE

MarkaNumer
TOYOTA45503-19035
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Rolka gładka 76

kod towaru: 45-00-009 (45-00-009) producent: ASHIKA

PLNnettobrutto
detal.89,43110,00
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

CHRYSLER VOYAGER 00-

Numery OE

MarkaNumer
CHRYSLER05142573AA
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Napinacz paska rozrządu (hydrauliczny) Toyota

kod towaru: 45-02-241 (45-02-241) producent: ASHIKA

PLNnettobrutto
detal.130,08160,00
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

TOYOTA AVENSIS 2.0D-4D 99-

Numery OE

MarkaNumer
TOYOTA13540-27011
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

NAPINACZ PASKA ROZRZĄDU

kod towaru: E43002 (45-03-307) producent: ASHIKA

PLNnettobrutto
detal.71,5487,99
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

MAZDA 626 1.6,2.0 82-84

Numery OE

MarkaNumer
MAZDAF801-12-700B
MAZDAF801-12-700C
MAZDAF802-12-700
MAZDAF805-12-700A
MAZDAF805-12-700C
MAZDAF806-12-700
MAZDAF806-12-700A

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
ASHUKI0342-3203
ASHUKI0342-4203
AUTOKIT.03.317
BLUE PRINTADM57609
BREDA LORETTCR5062
DAYCO132
DAYCOATB2110
FEBI BILSTEIN17629
GATEST41035
GMBGT80970
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1143023
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1143024
HKS570
INA531011410
IRBIR-9072
JAPANPARTSBE-307
JAPKO45307
KAVO PARTSDTE-4503
KAVO PARTSDTE-4519
LEMFORDER21622
MDRMTT-5303
MDRMTT-5307
NIPPARTSJ1143023
NIPPARTSJ1143024
OPTIMAL0-N072
QUINTON HAZELLQTT335
REPKITRKT1323
RPKRPK571427
RUVILLE57024
SKSK570317
SKFVKM74001
SNRGT37001
SWAG83 03 0003
TRISCAN8646 50106
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator GH przód OPEL VECTRA C 09.2004-> gazowy UWAGA!!! L=P

kod towaru: GH-353622 (MA-00357) producent: ASHIKA

PLNnettobrutto
detal.88,00108,24
Dostępność
Łódź1
Pabianice1
Milionowabrak

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
OPEL13158657
OPEL13158659
OPEL13158661
OPEL13158663
OPEL13214369
OPEL13214371
OPEL13214373
OPEL344371
OPEL344373
OPEL344375
OPEL344385
OPEL344439
OPEL344545
OPEL344547
OPEL344551
OPEL39183676
OPEL39183683
OPEL5344003
OPEL9003497
OPEL9097799
OPEL93183683
OPEL93183684
OPEL93183685
OPEL93184363
OPEL93184364
OPEL93187072
OPEL93187077
VAUXHALL93183637
VAUXHALL93183638
VAUXHALL93183676
VAUXHALL93183677

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BILSTEIN22-168597
JAPANPARTSMM-00357
JAPKOMJ00357
KYB334634
KYB334635
MONROE16476
MONROEE7020
MONROEE7049
MONROEG8009
MONROEG8010
OPTIMALA-3765GL
OPTIMALA-3765GR
SACHS312 601
SACHS312 603
SACHS312 609
SACHS312 611
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Klocki hamulcowe przód NISSAN (MK KASHIYAMA)

kod towaru: MKK 04-01073 (50-01-134) producent: ASHIKA

PLNnettobrutto
detal.67,3682,85
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak
M4

jednostka: szt.

PATROL (80.07 ->), PATROL GR (88.09 -> 97.05) /L28,RB30S,RD2...Więcej >>

Numery OE

MarkaNumer
NISSAN41060-C8186
OE41060-C7194

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
JAPKO50134
JAPKO50132
JAPKO134P
TRWGDB251

Cechy produktu

CechaWartość
AKTUALIZACJA CEN2016-01-08 15:30
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO