Towary w wyprzedaży

Producent:AL-KO

Amortyzator P/T

kod towaru: 1.055 (100550) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.74,2791,35
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

MERCEDES SERIE L 307D,309-409 61-

Numery OE

MarkaNumer
MERCEDES-BENZ002 326 8900
MERCEDES-BENZ001 326 7800
MERCEDES-BENZ000326 8800

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BOGE32-978-4
GABRIEL42232
KYB445014
MONROEV2017
SACHS724004
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator przód

kod towaru: 1.151G (101513) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.170,80210,08
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

MERCEDES E KLASSE(S210.T210,W210)06.95-12.03

Numery OE

MarkaNumer
MERCEDES-BENZ2103235200
MERCEDES-BENZ2103232200
MERCEDES-BENZ2103232100
MERCEDES-BENZ2103203330
MERCEDES-BENZ2103203230
MERCEDES-BENZ2103203130
MERCEDES-BENZ2103202130
MERCEDES-BENZ2103202030
MERCEDES-BENZ2103201030
MERCEDES-BENZ2103200330
MERCEDES-BENZ2103200230

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
DELPHIDG 3845
GABRIEL69952
KYB553199
KYB553197
MONROEE5067
MONROE43100
MONROE43096
SACHS124392
SACHS124390
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator tył

kod towaru: 1.335 (103350) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.64,0178,73
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

FIAT,SEAT MIRAFIORI ,131 78-84

Numery OE

MarkaNumer
FIAT8083010737
FIAT4425917
FIAT4408222
FIAT4354989
FIAT4325567
FIAT0004425917
ROVERGDA1075

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BOGE27-512-9
GABRIEL42355
KYB443012
LIPMESA127082
MONROER3276
RECORD FRANCE00 3718
SACHS101513

Cechy produktu

CechaWartość
ALLEGRO75
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator tył

kod towaru: 1.500 (105000) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.52,0664,03
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator ALFA ROMEO przod

kod towaru: 1.538 (105380) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.64,2379,00
Dostępność
Łódźbrak
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

ALFA ROMEO 6(119),ALFETTA(116),ALFETTA GT(116),GT1600(105),G...Więcej >>

Numery OE

MarkaNumer
ALFA ROMEO11600 210 7006
ALFA ROMEO11600 210 7013
ALFA ROMEO11604 210 7001
ALFA ROMEO11636 210 7000
ALFA ROMEO11646 210 7002
ALFA ROMEO11650 210 7001
ALFA ROMEO11655 210 7000
ALFA ROMEO11655 210 7001
ALFA ROMEO11655 210 7003
ALFA ROMEO11659 210 7000
ALFA ROMEO11913 210 7002
ALFA ROMEO11913 210 7003

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BILSTEINBNE-1956
BOGE32-460-5
KYB443127
KYB553073
LIPMESA127269
MONROER3267
RECORD FRANCE10 3023
SACHS101220
SACHS112189
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator tył

kod towaru: 1.597 (105970) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.66,6782,00
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

VOLVO 340-360 76-

Numery OE

MarkaNumer
VOLVO32981391
VOLVO3298139
VOLVO32961617
VOLVO3296161
VOLVO32131872
VOLVO32086381
VOLVO3208638
VOLVO3205609
VOLVO3201758
VOLVO32017568
VOLVO3201756
VOLVO273800
VOLVO266421
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator tył

kod towaru: 1.652 (106520) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.67,3482,83
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

AUDI 100, 200 76-8/82
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator RENAULT R21 86-94 tyl

kod towaru: 1.806G (108063) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.78,1796,15
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

RENAULT 21 6/86-

Numery OE

MarkaNumer
RENAULT7700805153
RENAULT7700761431
RENAULT7700734445
RENAULT7700734439
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator RENAULT 18 przód

kod towaru: 2.253 (202530) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.47,9658,99
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

RENAULT R18 -84

Numery OE

MarkaNumer
RENAULT7700657017
RENAULT7700664805
RENAULT7700672721
RENAULT7700673677
RENAULT7700676721
RENAULT7700681469
RENAULT7700707945
RENAULT7702104095

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
SACHS110171
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

Amortyzator tył

kod towaru: 2.657 (206570) producent: AL-KO

PLNnettobrutto
detal.97,56120,00
Dostępność
Łódź2
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

PEUGEOT 305 1/82-87 BERLINE

Numery OE

MarkaNumer
PEUGEOT520630
PEUGEOT520631
PEUGEOT520640
PEUGEOT520653
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO