Nowości z miesiąca

Producent:CONTINENTAL CTAM

Pasek wieloklinowy

kod towaru: 6PK1600 CONTI (6PK1600) producent: CONTINENTAL CTAM

PLNnettobrutto
detal.51,3363,14
Dostępność
Łódź1
Pabianicebrak
Milionowabrak

jednostka: szt.

Numery OE

MarkaNumer
AUDI047903137AC
DAIMLERA6649970092
GENERAL MOTORS97324297
GENERAL MOTORS980100450
ISUZU8980100450
MERCEDES-BENZ0149971892
MERCEDES-BENZA0149971892
OPEL1340683
OPEL6340668
OPEL6340673
OPEL93192784
OPEL98010045
SEAT047903137AC
SKODA047903137AC
VW03C903137A
VW047903137AC
VW05080313AB

Odpowiedniki

ProducentKod towaru
BOSCH1987946060
FEBI BILSTEIN28957
GATES6PK1595
GATES6PK1600
GATES6PK1600XS
QUINTON HAZELLQBR61600
ROULUNDS RUBBER6K1600
VEYANCE6PK1600
Zamienniki i towary powiązane Pokaż w TecDoc Ukryj

motoShop wersja 1.20.255 ©2004-2019 NIKO