00| Kod towaru | ASH 10-02-201 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 99 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94,3 |
| Średnica zabudowy [mm] | 72,7 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1560025010 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100109S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 61 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,2 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF102110S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 61 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,2 |
00| Kod towaru | KOL 50013510 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
00| Kod towaru | KOL 50014443 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 68 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 61 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 75 |
00| Kod towaru | HP 115 022 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 300 029 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 300 058 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 300 092 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 302 134 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 501 072 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 723 920 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Gwintowana złączka | 3/4" |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
