0| Kod towaru | SRL S11-3002 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
00| Kod towaru | HP 201 305 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 18 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 206 547 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 18 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0| Kod towaru | SRL S11-3002 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
00| Kod towaru | HP 201 305 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 18 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
00| Kod towaru | HP 206 547 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 18 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
