0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100567 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj filtra | bez separatora wody |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica wlotu [mm] | 10 |
| Średnica wylotu [mm] | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14,6 |
00| Kod towaru | KOL 50014485 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 86 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 10 |
| Wysokość [mm] | 125 |
00| Kod towaru | KOL 50014849 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 87 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 100 |
00| Kod towaru | KOL 50014850 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 87 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 100 |
00| Kod towaru | KOL 50014853 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 86 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Rodzaj filtra | z podgrzewaniem filtra |
00| Kod towaru | HP 408 452 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rodzaj filtra | bez separatora wody |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 91 |
| Wysokość [mm] | 116 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 642 092 02 01 |
00| Kod towaru | HP 408 920 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Rodzaj filtra | z podgrzewaniem filtra |
00| Kod towaru | HP 409 040 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Wysokość [mm] | 124 |
| Informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Rodzaj filtra | z separatorem wody |
| Rodzaj filtra | z podgrzewaniem filtra |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
