0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182354 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100237 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 169 |
| Wysokość 1 [mm] | 106 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21 |
0| Kod towaru | FEB 178366 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26201 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
00| Kod towaru | KOL 50013419 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 74 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 171 |
00| Kod towaru | HP 103 174 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
0| Kod towaru | KAM F302401 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| dla numeru OE | 0J1201511A |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182354 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | CHA CFF100237 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 169 |
| Wysokość 1 [mm] | 106 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 8,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21 |
0| Kod towaru | FEB 178366 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26201 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Średnica rury [mm] | 8 |
00| Kod towaru | KOL 50013419 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 74 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 171 |
00| Kod towaru | HP 103 174 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
