0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52115 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109201 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27136 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48486 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-3170 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M22X1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
0| Kod towaru | SRL S11-3172 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | M22*1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52115 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 73 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52117 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109201 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27136 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,5 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48486 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M22 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-3170 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M22X1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
0| Kod towaru | SRL S11-3172 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | M22*1,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
