0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12103 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12110 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100141S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica 1 [mm] | 67 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
00| Kod towaru | KOL 50013849 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 56 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | SRL S11-3054 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
00| Kod towaru | HP 701 540 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12103 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12110 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 61,5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100141S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica 1 [mm] | 67 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
00| Kod towaru | KOL 50013849 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 56 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | SRL S11-3054 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
00| Kod towaru | HP 701 540 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
