0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100168S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | w/ Anti-Syphon valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica 1 [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22534 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 104 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26873 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
00| Kod towaru | KOL 50013051 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
00| Kod towaru | HP 500 726 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0320 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| dla numeru OE | 06A 115 561 B |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22536 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182121 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 196 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF100168S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | w/ Anti-Syphon valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica 1 [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22534 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 104 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 26873 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
00| Kod towaru | KOL 50013051 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
00| Kod towaru | HP 500 726 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0| Kod towaru | VAI 10-0320 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| dla numeru OE | 06A 115 561 B |
