0
00
00| Kod towaru | VAL 586023 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,282 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452024 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
0| Kod towaru | COO FT4781 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT4905 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
| Średnica 3 [mm] | 63 |
| Średnica 4 [mm] | 73 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H338W |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | KOL 50013052 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS186 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS717 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
00| Kod towaru | VAL 586077 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,272 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586023 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,282 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452024 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
0| Kod towaru | COO FT4781 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT4905 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
| Średnica 3 [mm] | 63 |
| Średnica 4 [mm] | 73 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H338W |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | KOL 50013052 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość 1 [mm] | 152 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS186 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS717 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
00| Kod towaru | VAL 586077 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,272 |
