0
00
00| Kod towaru | FTR OP618 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0052 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | HEN H14W32 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MMA 71760788 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica 1 [mm] | 70 |
| Średnica 2 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
0
00
00| Kod towaru | FTR OP618 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0| Kod towaru | PPF 1F0052 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32108 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | HEN H14W32 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 60 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | MMA 71760788 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica 1 [mm] | 70 |
| Średnica 2 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
