0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182118 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| dla numeru OE | 04E 115 561 H |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
000| Kod towaru | FEB 108330 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| dla numeru OE | 04E 115 561 H |
0
0| Kod towaru | MMA 71760755 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
00| Kod towaru | HP 115 022 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
00| Kod towaru | VAL 586142 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciężar [kg] | 0,31 |

0
00| Kod towaru | VAL 728738 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Ciężar [kg] | 0,352 |
