0| Kod towaru | MD 93392 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 038121144A |
| Kod towaru | MTG 4010085 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0| z tyłu | |
| Kod towaru | VAI 10-2345 |
| Producent | VAICO |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj filtra | z szybkozłączką |
| dla numeru OE | 038 121 144 A |
0| Kod towaru | MD 93392 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 038121144A |
| Kod towaru | MTG 4010085 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0| z tyłu | |
| Kod towaru | VAI 10-2345 |
| Producent | VAICO |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj filtra | z szybkozłączką |
| dla numeru OE | 038 121 144 A |
