0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33101T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 915415 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019030 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1H0412303B |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33100T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |

0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33102T |
| Producent | SKF |
| Opis |

0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33107T |
| Producent | SKF |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33108T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33405T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 915415 |
| Producent | KYB |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019030 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1H0412303B |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33100T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |

0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33102T |
| Producent | SKF |
| Opis |

0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33107T |
| Producent | SKF |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33108T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33405T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 454710 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC PK4710 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Kod towaru | DEC D500016 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 65 |
| Kształt | okrągły |
| Ciężar [kg] | 35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0| Kod towaru | DEC D500085 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 106131 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Materiał | PUR |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13076 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Materiał | Guma |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50560 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 357413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 201 |
| Numer komponentu | 4 |
0
0| Kod towaru | JPN 80A3018-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020030 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1H0412303B |
| dla numeru producenta | 2020030 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK076 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| dla numeru OE | 357413175A |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK115 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030009 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 103 487 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 84 |
| Zamiana tylko w parach | |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 454710 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC PK4710 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Kod towaru | DEC D500016 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Wysokość odbojnika [mm] | 65 |
| Kształt | okrągły |
| Ciężar [kg] | 35 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
0| Kod towaru | DEC D500085 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Ciężar [kg] | 0,400 |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 106131 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Długość [mm] | 300 |
| Szerokość [mm] | 80 |
| Materiał | PUR |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13076 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Materiał | Guma |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 50560 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 357413175A |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 201 |
| Numer komponentu | 4 |
0
0| Kod towaru | JPN 80A3018-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020030 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 1H0412303B |
| dla numeru producenta | 2020030 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK076 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| dla numeru OE | 357413175A |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0
00
00| Kod towaru | MON PK115 |
| Producent | MONROE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| Długość opakowania [cm] | 22 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18 |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030009 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 103 487 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 84 |
| Zamiana tylko w parach | |
