0
00
00| Kod towaru | MON V4517 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK477 |
| Ciężar [kg] | 7,950 |
| Długość opakowania [cm] | 69,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 21 |
| Wysokość opakowania [cm] | 21 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC DSB434G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 335835 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | NTY A-RE-035 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-10112 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0172 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| dla numeru OE | 543026714R |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 453008 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FAS FT11317 |
| Producent | FAST |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2000444 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 335837 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | OYO 20A9387-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC740 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| dla numeru OE | 5430300Q0D |
0
00
00000| Kod towaru | REN 543029774R |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
0
0
000| Kod towaru | SAC 317 422 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE40/28X184A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | SRL S010662G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1026T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 58 |
| Długość 1 [mm] | 416 |
| Długość 2 [mm] | 570 |
| Średnica korbowodu [mm] | 28 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC DSB434G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 335835 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | NTY A-RE-035 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-10112 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0172 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| dla numeru OE | 543026714R |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 453008 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FAS FT11317 |
| Producent | FAST |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2000444 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 335837 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | OYO 20A9387-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC740 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| dla numeru OE | 5430300Q0D |
0
00
00000| Kod towaru | REN 543029774R |
| Producent | RENAULT |
| Opis |
0
0
000| Kod towaru | SAC 317 422 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE40/28X184A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | SRL S010662G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1026T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 58 |
| Długość 1 [mm] | 416 |
| Długość 2 [mm] | 570 |
| Średnica korbowodu [mm] | 28 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 31796 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 145 |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 210 |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 31797 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 5432000Q0A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1636 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 38755 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 4421359 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Masa [g] | 1633 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Producent łożysk | SNR |
| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 50386 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 592 |
| Numer komponentu | 2 |
