0| Kod towaru | DP1110.12.0101 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 418 |
| Szerokość [mm] | 154 |
| Wysokość [mm] | 19 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38836 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38837 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
0| Kod towaru | KAM F200501 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr powietrza |
| Długość [mm] | 309 |
| Szerokość [mm] | 230 |
| Wysokość [mm] | 27 |
| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Kształt | czworokątny |
00| Kod towaru | HP 201 305 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 18 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0| Kod towaru | VAI 40-0079 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5mm |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76 |
0| Kod towaru | DP1110.12.0101 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 418 |
| Szerokość [mm] | 154 |
| Wysokość [mm] | 19 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38836 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38837 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
0| Kod towaru | KAM F200501 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr powietrza |
| Długość [mm] | 309 |
| Szerokość [mm] | 230 |
| Wysokość [mm] | 27 |
| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Kształt | czworokątny |
00| Kod towaru | HP 201 305 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 18 x 1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
0| Kod towaru | VAI 40-0079 |
| Producent | VAICO |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5mm |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76 |
