0
0
0| Kod towaru | BUG 88106 |
| Producent | BUGIAD |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Długość [mm] | 180 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 14460BB30A |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 53 |
0| Kod towaru | GAT 09-0889 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 170 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 42 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 47 |
| przestrzegać broszury |
| Kod towaru | IMP 227713 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 14460BB30A |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nasadką rurową |
| Masa [g] | 249 |
| Długość [mm] | 183 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 42 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 47 |
0
0| Kod towaru | JPN 21F1000-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
0| Kod towaru | MC03937 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| nie dla numeru artykułu | 2214 |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| z lewej, góra | |
| Kod towaru | MTG 2400382 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Informacja uzupełniająca | bez opasek zaciskowych |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0906375 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460031 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 2401503 |
0
0| Chłodnica powietrza doładowującego | |
| Kod towaru | NRF 166264 |
| Producent | NRF |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
000| Kod towaru | NTY GPP-NS-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
0
0
0| Kod towaru | BUG 88106 |
| Producent | BUGIAD |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Długość [mm] | 180 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 14460BB30A |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 53 |
0| Kod towaru | GAT 09-0889 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 170 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 42 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 47 |
| przestrzegać broszury |
| Kod towaru | IMP 227713 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 14460BB30A |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nasadką rurową |
| Masa [g] | 249 |
| Długość [mm] | 183 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 42 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 47 |
0
0| Kod towaru | JPN 21F1000-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
0| Kod towaru | MC03937 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| nie dla numeru artykułu | 2214 |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| z lewej, góra | |
| Kod towaru | MTG 2400382 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Informacja uzupełniająca | bez opasek zaciskowych |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 0906375 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2460031 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 2401503 |
0
0| Chłodnica powietrza doładowującego | |
| Kod towaru | NRF 166264 |
| Producent | NRF |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | Chłodnica powietrza doładowującego |
000| Kod towaru | NTY GPP-NS-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
