0
00
00| Kod towaru | FTR PP836 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
000| Kod towaru | BLP ADN12317 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Długość [mm] | 159 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFF0100 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
00| Kod towaru | DEC A110002 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 163 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 12648 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | bez szybkozłączki |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21756 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24073 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 159 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F1010-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9028-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81,5 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KL65 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 74,5 |
| Wysokość [mm] | 151,0 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,00 |
| Ciężar netto [g] | 194 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
00| Kod towaru | KOL 50013325 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 155 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK831 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 164 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 9 |
00| Kod towaru | MD 4139 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 0024772701 |
| Średnica [mm] | 74 |
| Wysokość [mm] | 155 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
00| Kod towaru | HP 401 032 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 160 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | TRU 08.14.003 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 13 32 1 270 038 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP836 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
000| Kod towaru | BLP ADN12317 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Długość [mm] | 159 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFF0100 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
00| Kod towaru | DEC A110002 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 163 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 12648 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | bez szybkozłączki |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21756 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24073 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 159 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F1010-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9028-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81,5 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KL65 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 74,5 |
| Wysokość [mm] | 151,0 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,00 |
| Ciężar netto [g] | 194 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
00| Kod towaru | KOL 50013325 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 155 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK831 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 164 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 9 |
00| Kod towaru | MD 4139 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 0024772701 |
| Średnica [mm] | 74 |
| Wysokość [mm] | 155 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
00| Kod towaru | HP 401 032 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 160 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | TRU 08.14.003 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 13 32 1 270 038 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0
00
00| Kod towaru | FTR PP836 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0
000| Kod towaru | BLP ADN12317 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Materiał obudowy | Metal |
| Długość [mm] | 159 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFF0100 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr paliwa |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
00| Kod towaru | DEC A110002 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 163 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 12648 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | bez szybkozłączki |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21756 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 120 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24073 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Długość [mm] | 159 |
| Materiał obudowy | Metal |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F1010-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
0
0| Kod towaru | JPN 30F9028-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 156 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 81,5 |
0
0
00| Kod towaru | KNE KL65 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica [mm] | 74,5 |
| Wysokość [mm] | 151,0 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8,0 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,00 |
| Ciężar netto [g] | 194 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
00| Kod towaru | KOL 50013325 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 75 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
| Wymiar gwintu | 8 mm |
| Wysokość [mm] | 155 |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK831 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 164 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 9 |
00| Kod towaru | MD 4139 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 0024772701 |
| Średnica [mm] | 74 |
| Wysokość [mm] | 155 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 8 |
00| Kod towaru | HP 401 032 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wysokość [mm] | 160 |
| Średnica wlotu [mm] | 8 |
| Średnica wylotu [mm] | 8 |
0
0| Kod towaru | TRU 08.14.003 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 13 32 1 270 038 |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
