0
0
00| Kod towaru | FTR OP549 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 132 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12132 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 134 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451302182 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 182 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,6 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF102119S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,5 |
0
0
00| Kod towaru | FTR OP592/4 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 111 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H17W02 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | HEN H210W02 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 106 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | KOL 50013134 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 108 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | MMA 71758744 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 132 |
| Długość [mm] | 0 |
| Szerokość [mm] | 0 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF |
| Wysokość 1 [mm] | 0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W8005 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 11 |
| Wysokość [mm] | 170 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0
00
00| Kod towaru | MAN W940/1 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0
0
00| Kod towaru | FTR OP549 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 132 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12132 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 134 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0451302182 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 182 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,6 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ilość | 1 |
0
0
0| Kod towaru | CHA COF102119S |
| Producent | CHAMPION |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wersja | w/ Anti-Drain valve |
| Wersja | with By-Pass valve |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Długość opakowania [cm] | 9,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 17,5 |
0
0
00| Kod towaru | FTR OP592/4 |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 111 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
0
0
00| Kod towaru | HEN H17W02 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 73 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | HEN H210W02 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 106 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
00| Kod towaru | KOL 50013134 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 108 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0| Kod towaru | MMA 71758744 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 132 |
| Długość [mm] | 0 |
| Szerokość [mm] | 0 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF |
| Wysokość 1 [mm] | 0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W8005 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 11 |
| Wysokość [mm] | 170 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0
00
00| Kod towaru | MAN W940/1 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 142 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
