0| Kod towaru | DEC A219013 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 211 |
| Wymiar gwintu | 1-12 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | DEC A219026 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 218 |
| Wymiar gwintu | 1 - 12 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | DEC M119010 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 143 |
| Wysokość [mm] | 40 |
0| Kod towaru | FEB 183237 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,3 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,7 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 31995 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 210 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
0
0
0| Kod towaru | FEB 35340 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
| Przestrzegać wymiarów |
0| Kod towaru | FEB 44178 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 388 |
| Szerokość [mm] | 127 |
| Wysokość [mm] | 40 |
