0
0
00| Kod towaru | BLP ADG07361 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | łańcuch, napęd pompy oleju |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 46 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
0
0
00| Kod towaru | FEB 09237 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch, napęd pompy oleju |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 46 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 09442 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch, napęd pompy oleju |
| Wykonanie łańcucha | Simplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68WN |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | G68V |
| Liczba ogniw łańcucha | 46 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 25211 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Duplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | D67HP |
| Liczba ogniw łańcucha | 110 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 25354 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | łańcuch rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Duplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | D67HR |
| Liczba ogniw łańcucha | 110 |
| Wykonanie łańcucha | Łańcuch zamknięty |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
000| Kod towaru | FEB 44950 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw łańcucha rozrządu |
| Wykonanie łańcucha | Duplex |
| Wymiary łańcucha napędu rozrządu | D67HP |
| Liczba ogniw łańcucha | 110 |
| Wykonanie łańcucha | ze spinką łańcucha |
| Podziałka łańcucha [mm] | 9,525 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
