0
0
00| Kod towaru | HPU PK05474 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| alternatywnie |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1987946493 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość [mm] | 1200 |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Podziałka zębów [mm] | 8 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
0
0
00| Kod towaru | CNT CT909WP1 |
| Producent | CONTINENTAL CTAM |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość opakowania [cm] | 19,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,7 |
| Liczba zębów | 150 |
| Ciężar [kg] | 2,119 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| sterowanie rolką napinacza | hydrauliczny |
0
00
00| Kod towaru | DOL KD110 |
| Producent | DOLZ |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Liczba pasków | 1 |
| Ciężar [kg] | 2,59 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | A186 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45128 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S8 |
0
00
00| Kod towaru | GAT KP25491XS |
| Producent | GATES |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wody |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP947-4 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
00
00| Kod towaru | INA 530006730 |
| Producent | INA |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | MMA MTKQ025P |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość [mm] | 1020 |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKMC01936 |
| Producent | SKF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość pasa [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
0
0
00| Kod towaru | SNR KDP457.450 |
| Producent | SNR |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Liczba zębów | 150 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1987946493 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość [mm] | 1200 |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Podziałka zębów [mm] | 8 |
| z rolkami | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
0
0
00| Kod towaru | CNT CT909WP1 |
| Producent | CONTINENTAL CTAM |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość opakowania [cm] | 19,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 18,7 |
| Liczba zębów | 150 |
| Ciężar [kg] | 2,119 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| sterowanie rolką napinacza | hydrauliczny |
0
00
00| Kod towaru | DOL KD110 |
| Producent | DOLZ |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Liczba pasków | 1 |
| Ciężar [kg] | 2,59 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | A186 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45128 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S8 |
0
00
00| Kod towaru | GAT KP25491XS |
| Producent | GATES |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pompą wody |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP947-4 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
00
00| Kod towaru | INA 530006730 |
| Producent | INA |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | MMA MTKQ025P |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Długość [mm] | 1020 |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKMC01936 |
| Producent | SKF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość pasa [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
0
0
00| Kod towaru | SNR KDP457.450 |
| Producent | SNR |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Liczba zębów | 150 |
0
0
00| Kod towaru | BOR B12688 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |

0
0
0| Kod towaru | DEX 07-234 |
| Producent | DEXWAL MOBIDEX |
| Opis | zestaw paska rozrządu |

0| Kod towaru | DEX 07-234WP |
| Producent | DEXWAL MOBIDEX |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
0
0
00| Kod towaru | FEB 15900 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uszczelnienia | Guma |
| liczba skrzydeł/łopatek | 8 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 173220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 173222 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 18556 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | rolka napinacza, pasek rozrządu |
| Szerokość [mm] | 31 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19546 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pasek rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19548 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19550 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22346 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | napinacz, pasek rozrządu |
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 27 |
| Materiał rolki kierunkowej | Metal |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 29 |
| Materiał | Aluminium |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| dla numeru OE | 06B 109 119 F S4 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23646 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27298 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30891 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 B |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45122 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S7 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45130 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 106 119 F S5 |
