0
0| Kod towaru | DAC PK0331 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FEB 21107 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Długość [mm] | 90 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Kod towaru | FEB 36074 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Grubość [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 68 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2019011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
0
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 13012 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FEB 21107 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Długość [mm] | 90 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Kod towaru | FEB 36074 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | osłona / miech powietrzny / amortyzator |
| Grubość [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 68 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2020011 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla numeru OE | 6N0413175A |
| dla numeru producenta | 2020011 |
