0
0
00| Kod towaru | BLP ADA102114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4 " 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182149 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210001 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Jednostka ilości | Sztuka |
00| Kod towaru | DEC A210001-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22542 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | HEN H14W02 |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia mechaniczna / opcjonalnie automatyczna |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
