0
0
00| Kod towaru | FEB 23404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 037 121 121 A |
0
0
00| Pompa wody | |
| Kod towaru | HP 107 635 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Pompa wody |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0| Kod towaru | MD 93116 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 037121121A |
| Średnica 1 [mm] | 32 |
0| Kod towaru | MC03537 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Masa [g] | 60 |
| Informacja uzupełniająca | bez termostatu |
| Termostat | |
| Kod towaru | MTG 4010118 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Strona zabudowy | Termostat |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23404 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 037 121 121 A |
0
0
00| Pompa wody | |
| Kod towaru | HP 107 635 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Pompa wody |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0| Kod towaru | MD 93116 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| dla numeru OE | 037121121A |
| Średnica 1 [mm] | 32 |
0| Kod towaru | MC03537 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Masa [g] | 60 |
| Informacja uzupełniająca | bez termostatu |
| Termostat | |
| Kod towaru | MTG 4010118 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | kołnierz płynu chłodzącego |
| Strona zabudowy | Termostat |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
