0
0
00| Kod towaru | DEN DCF064P |
| Producent | DENSO |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 314 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | DCF065K |
| Masa [g] | 134 |
| Ciężar brutto [g] | 241 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0
00| Kod towaru | DEN DCF475P |
| Producent | DENSO |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 541 |
| Szerokość [mm] | 256 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | DCF340K |
| Masa [g] | 200 |
| Ciężar brutto [g] | 344 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21651 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 21650 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 328 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 29,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-1051 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 322 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 30 |
00| Kod towaru | HP 501 646 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| Długość [mm] | 329 |
| Szerokość [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Zestaw pełny |
0
0
00| Kod towaru | DEN DCF064P |
| Producent | DENSO |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 314 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | DCF065K |
| Masa [g] | 134 |
| Ciężar brutto [g] | 241 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0
00| Kod towaru | DEN DCF475P |
| Producent | DENSO |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 541 |
| Szerokość [mm] | 256 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | DCF340K |
| Masa [g] | 200 |
| Ciężar brutto [g] | 344 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 21651 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | 21650 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 328 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 29,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-1051 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 322 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 30 |
00| Kod towaru | HP 501 646 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| Długość [mm] | 329 |
| Szerokość [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Zestaw pełny |
