0
00
00| Kod towaru | BOS F026402143 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 107,9 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 216,4 |
0
0| Kod towaru | BOS F026402269 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | Filtr wstępny |
| Średnica [mm] | 108,5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 160 |
| Wymiar gwintu wyjście | 1" X 14 UNS-2B |
0| Kod towaru | DEC A120974 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozmiar gwintu 1 | 3 3/4-10 ANS |
| Wysokość [mm] | 216 |
| Wymiar gwintu | 1-14 UNS |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
0
00| Kod towaru | FEB 103282 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | obudowa, filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | z podgrzewaniem filtra |
| Rodzaj filtra | z separatorem wody |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Informacja uzupełniająca | z filtrem |
0
0
0| Kod towaru | FEB 170004 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 161 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 111 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 14 UNF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0| Kod towaru | FEB 176926 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z korkiem spustowym wody |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wysokość [mm] | 184 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 107 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 14 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 92,5 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 101,5 |
0| Kod towaru | FEB 29454 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rodzaj filtra | z separatorem wody |
| Wysokość [mm] | 221 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 112 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1 1/4" - UNS - 2B |
| Przestrzegać wymiarów | |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0| Kod towaru | FEB 49557 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wysokość [mm] | 232 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1/1" - 14 UNS |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 103 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
0
0
00| Kod towaru | HEN H710WK |
| Producent | HENGST FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 103 |
| Wymiar gwintu | 1-14 UNS |
| Wysokość [mm] | 232 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | KNE KC296D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 108,0 |
| Wysokość [mm] | 231,0 |
| Wymiar gwintu | 1-14 UNS-2B |
| Średnica 2 [mm] | 103,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 93,6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 14 |
| Długość opakowania [cm] | 11,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 11,20 |
| Ciężar netto [g] | 1220 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,30 |
0
0
00| Kod towaru | MAN PL420/1X |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 231 |
| Wymiar gwintu | S 80 x 3 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Wymiar gwintu wyjście | 1-14 UNS - 1B |
0
0
00| Kod towaru | MAN WK1080/7X |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 216 |
| Wymiar gwintu | 3 3/4-10 UNS-1B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 108 |
| Wymiar gwintu wyjście | 1-14 UNS |
