0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12103 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 128 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 84 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452023 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Ilość | 1 |
0| Kod towaru | COO FT4960 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT4981 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica 3 [mm] | 56 |
| Średnica 4 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC21 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 78,0 |
| Wysokość [mm] | 77,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Ciężar netto [g] | 268 |
| Długość opakowania [cm] | 8,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,10 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,70 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC79 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 119,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,40 |
| Ciężar netto [g] | 315 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W718 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
0| Kod towaru | MD 15057/7 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 15208Q9100 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS188B |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS830 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica 3 [mm] | 56 |
| Średnica 4 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | SRL S11-3054 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12103 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 128 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 84 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 0986452023 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 57 |
| Ilość | 1 |
0| Kod towaru | COO FT4960 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | COO FT4981 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica 3 [mm] | 56 |
| Średnica 4 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC21 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 78,0 |
| Wysokość [mm] | 77,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 71,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Ciężar netto [g] | 268 |
| Długość opakowania [cm] | 8,1 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,10 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,70 |
0
0
00| Kod towaru | KNE OC79 |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 119,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,40 |
| Ciężar netto [g] | 315 |
| Długość opakowania [cm] | 8,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,00 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W718 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
0| Kod towaru | MD 15057/7 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr oleju |
| dla numeru OE | 15208Q9100 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
00
00| Kod towaru | PUR LS188B |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 3 [mm] | 62 |
| Średnica 4 [mm] | 72 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0
0
00| Kod towaru | PUR LS830 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica 3 [mm] | 56 |
| Średnica 4 [mm] | 65 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 |
0| Kod towaru | SRL S11-3054 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
