0
00
00| Kod towaru | BOS 0451103369 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADJ132101 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,6 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0451103344 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Ilość | 1 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 109602 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72,6 |
0
0
00| Kod towaru | MAN W719/36 |
| Producent | MANN-FILTER |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,6 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
