0
0
00| Kod towaru | NGK ILKAR7L11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
0| Kod towaru | BER Z 370 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Techniczny numer informacyjny | 12 VR-6 MIPU |
| Technika połączeń | SAE |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 7,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7100036 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 26 |
0
0
00| Kod towaru | NGK ILKAR7L11 |
| Producent | NGK |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Wymiar gwintu | M12 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
0| Kod towaru | BER Z 370 |
| Producent | BERU BY DRIV |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Techniczny numer informacyjny | 12 VR-6 MIPU |
| Technika połączeń | SAE |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 7,5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 25 |
0
0
0| Kod towaru | KAM 7100036 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca zapłonowa |
| Odstęp elektrod [mm] | 1 |
| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 26 |
