0
0| Kod towaru | JPN 10F2005-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27149 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0| Kod towaru | JPN 10F9116-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
00| Kod towaru | KOL 50014443 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 68 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 61 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 75 |
00| Kod towaru | HP 723 920 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Gwintowana złączka | 3/4" |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586042 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,264 |
0
0| Kod towaru | JPN 10F2005-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16UNF |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27149 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0| Kod towaru | JPN 10F9116-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
00| Kod towaru | KOL 50014443 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 68 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 61 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 75 |
00| Kod towaru | HP 723 920 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Gwintowana złączka | 3/4" |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586042 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,264 |
