0| Kod towaru | DEC A210044 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 32223 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| dla numeru OE | 1109.AL |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48505 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL142104 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32116 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| dla numeru OE | 1109.AL |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182129 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210029 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22530 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 31300 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | MMA 71760130 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
00| Kod towaru | HP 107 505 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
0| Kod towaru | DEC A210044 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 32223 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| dla numeru OE | 1109.AL |
0
0
00| Kod towaru | FEB 48505 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122112 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADL142104 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32116 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| dla numeru OE | 1109.AL |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADV182129 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | DEC A210029 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22530 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 31300 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M20 x 1,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
0| Kod towaru | MMA 71760130 |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
00| Kod towaru | HP 107 505 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 121 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
