000| Od strony koła | |
| Kod towaru | NTY NPZ-CT-008 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 58,4 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |

| Kod towaru | EUR CT-830A |
| Producent | EURODRIVESHAFT |
| Opis |
000| Od strony koła | |
| Kod towaru | FAS FT25504K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony mechanizmu różn. | 34 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 25 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 55,7 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Rodzaj przegubu | Przegub równobieżny |
0
0
00| Kod towaru | GSP 810020 |
| Producent | GSP |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Długość [mm] | 134 |
| Wymiar gwintu | M24X1,5 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 58 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 3 | z wewnętrznym rowkiem |
0
0
00| Kod towaru | GSP 810022 |
| Producent | GSP |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Długość [mm] | 134 |
| Wymiar gwintu | M24X1,5 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 55,7 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 3 | z wewnętrznym rowkiem |
0
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | JPN 10P9068-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Długość [mm] | 134 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 55,7 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
0
0
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | KAM 6974 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Rodzaj przegubu | Przegub równobieżny |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 58 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |

| Kod towaru | EUR CT-830A |
| Producent | EURODRIVESHAFT |
| Opis |
000| Od strony koła | |
| Kod towaru | FAS FT25504K |
| Producent | FAST |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony mechanizmu różn. | 34 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 25 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 55,7 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Rodzaj przegubu | Przegub równobieżny |
0
0
00| Kod towaru | GSP 810020 |
| Producent | GSP |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Długość [mm] | 134 |
| Wymiar gwintu | M24X1,5 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 58 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 3 | z wewnętrznym rowkiem |
0
0
00| Kod towaru | GSP 810022 |
| Producent | GSP |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Długość [mm] | 134 |
| Wymiar gwintu | M24X1,5 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 55,7 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 3 | z wewnętrznym rowkiem |
0
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | JPN 10P9068-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Długość [mm] | 134 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 55,7 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
0
0
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | KAM 6974 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Rodzaj przegubu | Przegub równobieżny |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 58 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | DEC C120198 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Długość [mm] | 134 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 59 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | DEC C120199 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | zestaw przegubu, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Długość [mm] | 134 |
| Uzębienie zewnętrzne od strony koła | 25 |
| Wewnętrzne uzębienie, od strony koła | 34 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 56 |
| Liczba zębów, pierścień ABS | 29 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
