0
0
0| Kod towaru | SKV 17SKV336 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | SKV 17SKV781 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | SKV 17SKV869 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16101 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16112 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40766 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44748 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| Kod towaru | MTG 0906214 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Wersja | IAM |
000| Kod towaru | NTY ECS-AU-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba zestyków | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość [mm] | 75 |
| Szerokość [mm] | 50 |
00| Kod towaru | HP 113 738 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
00| Kod towaru | HP 114 050 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
00| Kod towaru | HP 114 224 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
0
0
0| Kod towaru | SKV 17SKV336 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | SKV 17SKV781 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | SKV 17SKV869 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16101 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 90000 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16112 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40766 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
0
0
00| Kod towaru | FEB 44748 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| Kod towaru | MTG 0906214 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Wersja | IAM |
000| Kod towaru | NTY ECS-AU-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba zestyków | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość [mm] | 75 |
| Szerokość [mm] | 50 |
00| Kod towaru | HP 113 738 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
00| Kod towaru | HP 114 050 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
00| Kod towaru | HP 114 224 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Układ wydechowy | nie dla pojazdów doposażonych w filtr sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
