0
0
00| Kod towaru | BLP ADM51490 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | cewka zapłonowa |
| Liczba połączeń | 3 |
| dla numeru OE | L3G2-18-100A |

0
0
0| Kod towaru | HIT 134036 |
| Producent | HITACHI |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | FEB 106147 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | cewka zapłonowa |
| Liczba połączeń | 3 |
| dla numeru OE | L3G2-18-100A |
0
00
0| Kod towaru | HEL 5DA 230 036-061 |
| Producent | HELLA |
| Opis | cewka zapłonowa |
| Sposób montażu | przykręcany |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Liczba zestyków | 3 |
| Cewka zapłonowa | Wtykowa cewka zapłonowa |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0| Kod towaru | MD 10608 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | cewka zapłonowa |
| dla numeru OE | L3G218100A |
| Liczba zestyków | 3 |
