0
0
0| Kod towaru | EPS 1.830.080 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 1/8 GAS |
| Rozmiar klucza | 13 |
0
0| Kod towaru | JPN 50E0300-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC47207 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| dla numeru OE | 83420-16020 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 31570 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 BSP |
0
0
0| Kod towaru | FAE 31670 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 28265 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| Kod towaru | K50500H |
| Producent | JC |
| Opis |
0
0| Kod towaru | JPN 50E2002-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kraj producenta pojazdu | Wielka Brytania |
| kontrolę jakości przeprowadzono w | Wielka Brytania |
| nie dla wersji dla kraju | Wielka Brytania |
| Wersja na kraj | Wielka Brytania |
| Kraj produkcji silnika | Wielka Brytania |
| nie dla kraju produkcji pojazdu | Wielka Brytania |
| zaprojektowano w | Wielka Brytania |
| wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| nie wyprodukowany w | Wielka Brytania |

0| Kod towaru | 49-13002K |
| Producent | KOREA |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727033 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Wymiar gwintu | 1/8 |
| dla numeru OE | 4671065 |
0
0| Kod towaru | OYO 50E2002-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
000| Kod towaru | VER WS2537 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSPT |
0
0| Kod towaru | JPN 50E0300-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC47207 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| dla numeru OE | 83420-16020 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 31570 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 1/8 x 28 BSP |
0
0
0| Kod towaru | FAE 31670 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
0
0
00| Kod towaru | FEB 28265 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| Kod towaru | K50500H |
| Producent | JC |
| Opis |
0
0| Kod towaru | JPN 50E2002-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Kraj producenta pojazdu | Wielka Brytania |
| kontrolę jakości przeprowadzono w | Wielka Brytania |
| nie dla wersji dla kraju | Wielka Brytania |
| Wersja na kraj | Wielka Brytania |
| Kraj produkcji silnika | Wielka Brytania |
| nie dla kraju produkcji pojazdu | Wielka Brytania |
| zaprojektowano w | Wielka Brytania |
| wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| nie wyprodukowany w | Wielka Brytania |

0| Kod towaru | 49-13002K |
| Producent | KOREA |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NRF 727033 |
| Producent | NRF |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Liczba zestyków | 1 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Wymiar gwintu | 1/8 |
| dla numeru OE | 4671065 |
0
0| Kod towaru | OYO 50E2002-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Liczba połączeń | 1 |
000| Kod towaru | VER WS2537 |
| Producent | VERNET |
| Opis | czujnik, temperatura płynu chłodzącego |
| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSPT |
