
0| Kod towaru | DEX 07-282WP |
| Producent | DEXWAL MOBIDEX |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
0
00
00| Kod towaru | DOL KD110 |
| Producent | DOLZ |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| Szerokość [mm] | 23,0 |
| Liczba pasków | 1 |
| Ciężar [kg] | 2,59 |
| wyłącznie dla numeru artykułu | A186 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 15900 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uszczelnienia | Guma |
| liczba skrzydeł/łopatek | 8 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 173220 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 173222 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Powierzchnia | pokryty |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19546 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pasek rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Materiał | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19548 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 A |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 19550 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S2 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| dla numeru OE | 06B 109 119 F S4 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 23646 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S3 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 24358 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Materiał obudowy | Odlew aluminiowy |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Materiał uszczelnienia | Guma |
| Liczba zębów | 23 |
| liczba skrzydeł/łopatek | 7 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27298 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S5 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 30891 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 37642 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Agregaty/rolki | z rolka kierunkową |
| dla numeru OE | 06A 198 119 B |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45122 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 150 |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S7 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45128 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 109 119 A S8 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 45130 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 150 |
| Informacja uzupełniająca | z elementem napinającym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| dla numeru OE | 06B 106 119 F S5 |
0
0
0| Kod towaru | GRF KP947-2 |
| Producent | GRAF |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów 1 | 150 |
| Szerokość 1 [mm] | 23 |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK05471 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 23 |
| Liczba zębów | 150 |
| alternatywnie |
00| Kod towaru | HP 107 829 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Tryb pracy | mechaniczne |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Liczba zębów | 23 |
| Informacja uzupełniająca | z kołem zębatym |
| Wykonanie pompy wody | dla napędu paskiem rozrządu |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |
