0
0
0| Kod towaru | KAM KP058 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Długość [mm] | 87 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-172 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wersja | Double coil |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 97 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | 36710-42510 |
| Technika połączeń | Thread |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 30,9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 955 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 95 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 20 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH225/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74237 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M 10x1,25 |
| Długość [mm] | 91,4 |
0
0| Kod towaru | FEB 176167 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | FEB 19097 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |

0| Kod towaru | 11-1203 |
| Producent | KOREA |
| Opis |
| Kod towaru | MXG 66-0052 |
| Producent | MAXGEAR |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Długość [mm] | 97 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
0
0| Kod towaru | OYO 15E0308-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis |
0
00
000| Kod towaru | DEN DG-172 |
| Producent | DENSO |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Wersja | Double coil |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Długość całkowita [mm] | 97 |
| artykuł alternatywny | - |
| dla numeru OE | 36710-42510 |
| Technika połączeń | Thread |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 30,9 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 12 |
0
0
00| Kod towaru | BER GN 955 |
| Producent | BORGWARNER (BERU) |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 95 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 20 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
0
0
0| Kod towaru | CHA CH225/002 |
| Producent | CHAMPION |
| Opis |
0
0
0| Kod towaru | FAE 74237 |
| Producent | FAE |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M 10x1,25 |
| Długość [mm] | 91,4 |
0
0| Kod towaru | FEB 176167 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | FEB 19097 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |

0| Kod towaru | 11-1203 |
| Producent | KOREA |
| Opis |
| Kod towaru | MXG 66-0052 |
| Producent | MAXGEAR |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Długość [mm] | 97 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
0
0| Kod towaru | OYO 15E0308-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M4 x 0,7 |
| Długość gwintu [mm] | 30 |
| Długość gwintu [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Napięcie [V] | 6,2 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADC41802 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 95 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG01801 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Długość [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN11805 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | świeca żarowa |
| Długość [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M10 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
00| Kod towaru | BMI 25008 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 12 |
| Natężenie prądu [A] | 8,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 95 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Zbieśność stożka | 120 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
00| Kod towaru | BMI 25012 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 6 |
| Natężenie prądu [A] | 10,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 95 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Zbieśność stożka | 120 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
00| Kod towaru | BMI 25023 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12mm |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 11,5 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 87 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Zbieśność stożka | 129 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
00| Kod towaru | BMI 26067 |
| Producent | BREMI |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Gwintowana złączka | M4x0,7 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość [mm] | 91 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Zbieśność stożka | 119 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 18 |
0
0| Kod towaru | JPN 15E0308-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | świeca żarowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Średnica [mm] | 12 |
| Długość [mm] | 84,5 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
0
0| Kod towaru | JPN 15E0507-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | świeca żarowa |
00| Kod towaru | HP 820 414 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | świeca żarowa |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Napięcie znamionowe [V] | 11 |
| Informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
