0| Kod towaru | COO FT5203 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Rozmiar gwintu 1 | M12X1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M14X1,5 |
0
0
00| Kod towaru | PUR EP91 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Rozmiar gwintu 1 | M12X1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M14X1,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-5115 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
00| Kod towaru | HP 104 393 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 126 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 x 1,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0| Kod towaru | COO FT5203 |
| Producent | COOPERSFIAAM |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Rozmiar gwintu 1 | M12X1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M14X1,5 |
0
0
00| Kod towaru | PUR EP91 |
| Producent | PURFLUX |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Rozmiar gwintu 1 | M12X1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M14X1,5 |
0| Kod towaru | SRL S11-5115 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
00| Kod towaru | HP 104 393 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Wysokość [mm] | 126 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 14 x 1,5 mm |
| Wymiar gwintu wyjście | M 12 x 1,5 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
