| Kod towaru | VAS C358 |
| Producent | DAVID VASCO |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDF582 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica [mm] | 98 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj filtra | z szybkozłączką |
| Wysokość [mm] | 121 |
0| Kod towaru | MD 4855 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16400JD52A |
| Średnica [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | bez złącza dla czujnika wody |
0| Kod towaru | MD 4870 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16400JD50A |
| Średnica [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MEC ELG5358 |
| Producent | MECAFILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | bez czujnika wody |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Rodzaj filtra | bez złącza dla czujnika wody |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | Purge M10x1.5 |
| Średnica wlotu [mm] | 10 |
| Średnica wylotu [mm] | 10 |
| Wysokość [mm] | 120 |
0| Kod towaru | UFI 24.026.01 |
| Producent | UFI |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 10 |
| Średnica wylotu [mm] | 10 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 98 |
0
00
00| Kod towaru | DEL HDF582 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | filtr paliwa |
| Średnica [mm] | 98 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj filtra | z szybkozłączką |
| Wysokość [mm] | 121 |
0| Kod towaru | MD 4855 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16400JD52A |
| Średnica [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | bez złącza dla czujnika wody |
0| Kod towaru | MD 4870 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 16400JD50A |
| Średnica [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | MEC ELG5358 |
| Producent | MECAFILTER |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | bez czujnika wody |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Rodzaj filtra | bez złącza dla czujnika wody |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 98 |
| Wymiar gwintu | Purge M10x1.5 |
| Średnica wlotu [mm] | 10 |
| Średnica wylotu [mm] | 10 |
| Wysokość [mm] | 120 |
0| Kod towaru | UFI 24.026.01 |
| Producent | UFI |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wlotu [mm] | 10 |
| Średnica wylotu [mm] | 10 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 98 |
