0
0
00| Kod towaru | CNT CT1168K1 |
| Producent | CONTINENTAL CTAM |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 1,32 |
| Liczba zębów | 145 |
| Szerokość [mm] | 25 |
0
0
000| Kod towaru | DAY KTB884 |
| Producent | DAYCO |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Ciężar [kg] | 1,3 |
0| Kod towaru | DOL SKD153 |
| Producent | DOLZ |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 145 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Liczba pasków | 1 |
| dla numeru OE | 04L109243B |
| Wersja | Litens tensioner |
0
0
00| Kod towaru | FEB 100790 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 181598 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
0
00
00| Kod towaru | GAT K015678XS |
| Producent | GATES |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK06690 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym stykiem wyłączającym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| z rolkami | 3 |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK06690M |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Pompa wody |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | niezałączana pompa wody |
| Informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego styku wyłączającego |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| z rolkami | 3 |
0| Kod towaru | SAS 1756073 |
| Producent | SASIC |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| dla numeru OE | 04L198119K |
0
00
000| Kod towaru | SKF VKMA01278 |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Szerokość pasa [mm] | 25 |
| Materiał pasa | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Liczba zębów | 145 |
0
0
00| Kod towaru | SNR KD457.79 |
| Producent | SNR |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość 1 [mm] | 25 |
| Liczba rolek kierunkowych | 3 |
| Liczba zębów | 145 |
00| Kod towaru | HP 117 298 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| z rolkami | 3 |
| Liczba zębów | 145 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| dla numeru OE | 04L 198 119A |
0
0
00| Kod towaru | CNT CT1168K1 |
| Producent | CONTINENTAL CTAM |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 1,32 |
| Liczba zębów | 145 |
| Szerokość [mm] | 25 |
0
0
000| Kod towaru | DAY KTB884 |
| Producent | DAYCO |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Ciężar [kg] | 1,3 |
0| Kod towaru | DOL SKD153 |
| Producent | DOLZ |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba zębów | 145 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Liczba pasków | 1 |
| dla numeru OE | 04L109243B |
| Wersja | Litens tensioner |
0
0
00| Kod towaru | FEB 100790 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Szerokość powierzchni przylegania rolki [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Materiał pasa | HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 181598 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Materiał wirnika pompy wody | Tworzywo sztuczne |
| Liczba zębów | 145 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
0
00
00| Kod towaru | GAT K015678XS |
| Producent | GATES |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK06690 |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | załączana pompa wody |
| Informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym stykiem wyłączającym |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| z rolkami | 3 |
0
0
00| Kod towaru | HPU PK06690M |
| Producent | HEPU |
| Opis | pompa wody + zestaw paska rozrządu |
| Urządzenia napędzane | Pompa wody |
| Urządzenia napędzane | Wałek rozrządu |
| Informacja uzupełniająca | niezałączana pompa wody |
| Informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego styku wyłączającego |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Liczba zębów | 145 |
| z rolkami | 3 |
0| Kod towaru | SAS 1756073 |
| Producent | SASIC |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| dla numeru OE | 04L198119K |
0
00
000| Kod towaru | SKF VKMA01278 |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Szerokość pasa [mm] | 25 |
| Materiał pasa | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Liczba zębów | 145 |
0
0
00| Kod towaru | SNR KD457.79 |
| Producent | SNR |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| Szerokość 1 [mm] | 25 |
| Liczba rolek kierunkowych | 3 |
| Liczba zębów | 145 |
00| Kod towaru | HP 117 298 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zestaw paska rozrządu |
| Liczba pasków | 1 |
| z rolkami | 3 |
| Liczba zębów | 145 |
| Szerokość [mm] | 25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| dla numeru OE | 04L 198 119A |
